14.04.2011 - 14.04.2011 - Vernisáž výstavy Michala Ivana - Báje a legendy

Galerie Nemesis, 5. května 62 (vchod z ulice Lounských), Praha 4

Vernisáž Michala Ivana už tento čtvrtek v 18:00 hodin v Patek Philippe replicaGalerii Nemesis! Výstavu neotevře nikdo jiný, než pan Robert Pilch z nakladatelství Brokilon, díky kterému u nás také Michalovi obálky vycházejí. Samozřejmě, budete mít jedinečnou příležitost setkat se také s Michalem Ivanem osobně, který se do Prahy http://www.btkd.co.uk/personal.php?p=franck-muller-replica.htmlchystá právě za tímto http://fill1.com/omega/účelem.

Ještě si dovolím poznamenat,http://www.boliviainfoforum.org.uk/notes.php?page=montblanc-replica-watches že na výstavě uvidíte díla, která doposud Galerie Nemesis nenabízela... na svých Duons sale http://fill1.com/ap-audemars-piguet/http://www.btkd.co.uk/personal.php?page=Replica-Piaget-Watches.htmlReplique Montre De IWChttp://www.btkd.co.uk/personal.php?p=swiss-replica-watches.htmlcheap replica watchesfake watchescheap fake watches, top quality and 100% same as the original.stránkách. Kromě obálek knih (například Bivoj) uvidíte také ukázky plakátů k hrám, návrhy herních postav a v neposlední řadě budete mít možnost alespoň krátce se seznámit s Michalovo volnou abstraktní tvorbou, která v Čechách není jen tak k vidění.

Michal Ivan
- narozen 1982
- absolvent Vysoké školy výtvarných umění v Replique Montre De BreitlingHUBLOT REPLICA WATCHESBratislavě
- ilustrátor, designér (hra Elveon, Overlord: Darkhttp://fill1.com/quel-bon-replique-montres-de-omega-et-replique-montres-de-rolex/ Legend, Heroes of Might and Magic VI.
- spolupráce s Radical comics, Top Cow comics, replique montre de rolexkaretními hry Fantasy Flight Games a Blizzard, časopisy ImagineFX a Advanced Photoshop, a další
- výtvarník obálek (převážně česká nakladatelství)